Jazykové vzdělání

Naučit se jazyk je dlouhodobý, náročný a namáhavý proces, který vyžaduje hodně trpělivosti a kterým si musí projít každý sám. Žádný, ani ten nejkvalitnější lektor, nemůže klienta nic naučit, pokud klient nespolupracuje. Našim dlouhodobým cílem je aktivní podpora našich klientů na jejich cestě k získání jazykové vybavenosti. Disponujeme stálým týmem vzdělaných, zkušených a metodicky proškolených lektorů, kteří vyučovaný jazyk nejen sami dokonale ovládají, nýbrž i dokáží tyto znalosti efektivně zprostředkovat našim klientům.

Rozhodnete-li se vyzkoušet si jazykový kurz u nás, vybereme Vám na základě Vašich individuálních požadavků a parametrů lektora, který Vás bude vyučovat a zašleme Vám jeho profil. Budete tak předem informováni o jeho vzdělání, zkušenostech a osobní charakteristice.

Během výuky klienta kontaktujeme a zajímáme se, zda je s výukou spokojen. Hodnotící dotazník, v němž klient může výuku i svého lektora ohodnotit, Vám zašleme v elektronické formě na Váš e-mail. Prostřednictvím tohoto dotazníku se informujeme o míře Vaší spokojenosti s probíhající výukou, přičemž klient může kdykoli navrhnout podněty ke zlepšení, které se následně snažíme aplikovat.

Jako nadstandardní služba pro naše klienty jsou každodenní anglické emaily English for you, které pomáhají studentům udržovat kontakt s angličtinou každý den.
V prostorách jazykové agentury VICTORIA je samozřejmostí podávání teplých i chlazených nápojů lektorům i klientům po celou dobu výuky (čaj, káva, minerálka).